Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Це не Каліхворнія і не якась там Калуга... Це Полтава! Це Україна!

nw_11093715_893291704065750_1477220383_n

На фото полтавка Діана Мустафаєва. Того дня вона разом із рідними зустрічала татка, бійця батальйону «Полтава» з АТО.

– Діанка дуже скучила за татом, вона так довго не бачила його, і на фотографії саме момент того, як вона біжить до тата, – розповіла Тетяна, мама дівчинки.

Джаваншир Байрамович Мустафаєв уже не вперше повертається на ротацію зі Сходу. Малечі недавно виповнилось 2 рочки, вона шукає тата серед усіх чоловіків у формі.

Мама Діани каже, що вони бачили, як їх фотографували, але хто і де будуть ці фото, не знали, аж поки їм не повідомили друзі та знайомі.

Додамо, що 26 квітня у родині Мустафаєвих подвійне свято: тато повернувся з війни і мамин День народження. А український стрій (національний костюм) Діанці подарувала на 2 рочки бабуся буквально тиждень тому.

Автор фото, Алла Квіта, згадує той день:

– Це було 26 квітня, коли батальйон «Полтава повернувся із зони АТО. Діанка бігла якраз тоді, коли було шикування бійців. Вона не впізнала татка серед чоловіків, що були майже всі в однаковій формі. Дійшла до кінця шеренги, тоді її на руки вхопив наш Сергій Віталійович Альошкін, щоб дитина не розплакалась (заступник начальника УМВС, начальник міліції громадської безпеки, полковник міліції - авт.). Пізніше малеча вже обіймала татусика.
http://kolo.poltava.ua/reaktsiya-gromadi/foto-dvorichnoyi-poltavki-iz-biitsyami-zrobilo-yiyi-znamenitistyu-26086.html
Tags: Нова Україна, фото, человек - звучит гордо
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments