Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Прикольненько... Вата сегодня шваркнула по российскому офицерью!

07.06.2015 | 19:30
Прес-служба Міністерства оборони

7 червня 2015 року, об 11.15 в районі н.п. Щастя терористи обстріляли спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Спостерігачі СММ та СЦКК потрапили під черговий обстріл 82 мм мінами позицій ЗС України неподалік від мосту через річку Сіверський Донець. Там вони проводили фотофіксацію та заміри воронок від попередніх обстрілів.

Обстріл вівся з напрямку н.п. Весела Гора, який знаходиться під контролем проросійських терористів. Міни почали розриватися в 200 метрах від спостерігачів. Після початку обстрілу спостережні групи вимушені були від’їхати на безпечну відстань. Жертв немає, автомобілі не пошкоджені.

Слід додати, що терористи обстрілюють позиції ЗСУ в тому районі щоденно, а особливо інтенсивні обстріли мінами 120 мм та 82 мм калібру були 5 та 6 червня.

Таким чином, СЦКК заявляє, що порушення терористами Мінських домовленостей не лише не припиняються, а має зухвалий і демонстративний характер.
http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248222532

Похоже, ватаны сговорились плотно поставить хуйла в позу озабоченного гнома.
Tags: ВОЙНА, лугандония
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments