Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

 • Mood:

І це мине...

Гм... Перший аркуш енциклопії вже є.

Президент Віктор Янукович доручив підготувати та видати протягом 2013 - 2020 років Велику українську енциклопедію.

Відповідний указ Янукович  підписав у середу.

Метою створення енциклопедії є систематизація і поширення наукових знань про розвиток людської цивілізації та внесок України у світову історію і культуру.

Нацакадемія наук має утворити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії для здійснення наукового і методичного керівництва процесом підготовки та видання Великої української енциклопедії.

Також Янукович доручив Кабінету Міністрів розробити за участю Нацакадемії наук і затвердити у двомісячний строк план заходів із підготовки та видання протягом 2013 - 2020 років Великої української енциклопедії.

Крім того, уряд має опрацювати в установленому порядку питання щодо розміщення державного підприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.П.Бажана" в будинку по вул.Б.Хмельницького, 51а у м.Києві.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/01/2/6980845/
Tags: в мире жывотных, пакращення, пасилення
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments