Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Читайте, потвори, слово Боже!

Дорогі співвітчизники! Із радістью в серці повідомляю, що мені було видіння та прозріння з Недайбожого благословіння.

Вийшов я на балкон, із звичайною плебейською метою плюнути з сьомого поверху на район та злобно подивитися в далечінь. Аж раптом спустився до мене Недайбожий посланець, янгол небесний, в сяючому спортивному костюмі, весь в силах і славі. І говорив зі мною, янгольською мовою, і не пойняв я нічого, бо я і англійської не знаю, не те що янгольської. І тоді перейшов Недажбожий посланець на звичну аграрну кіровоградську балачку і повів наступне: Слухай, манкурте та перевертню, уважно Недайбоже слово, і неси це слово всім вкраїнцям, шляхті і свинопасам, бикам і журналістам, мєнтам і шльондрам, творчій інтелігенції та мешканцям Красноперекопська! Всім, хто має мозок, або хоча б просто череп з очима.

Вдруге, з часів Хмельниччини, на цих родючих теренах відбувається страшна, безкомпромісна та жорстока окупація України українцями. Як і положено окупантам, вони безжалісно нищать все те українське, що можна назвати якісним, новим та перспективним, і ми, янголи, херувими, архангели та інші небесні хозяйствєннікі та управлінці, порадилися і вирішили прикрити цю геополітичну гноярку к хуям. І от наш небесний ультиматум до вкраїнців за підписом Недайбога:

“Перед тим, як прикрити цю геополітичну гноярку к хуям, пропонуємо вам, шановні вкраїнці, перед тим як масово втопитися в Канівсікому водосховищі, прибрати за собою все те гівно, що ви тут наплодили. І перш за все так звані ларькі та генделики, елітні житлові комплекси, що незважаючи на назву, зроблені з ріденького гівна на лопаті. Також просимо позбавити цю благословенну землю присутності жахливого і людожерського винаходу, що зветься вашою варварсько мовою “маршрутка”. Також не забудьте прибрати за собою мільйони кульків та кульочків, пакетиків та мішечків, що літають вулицями ваших міст. Також приберіть зі шляхів та доріг ту кволу куйню, що ви звете “асфальтом”, замість того, щоби чесно називати це гівном. І вопше – приберіть все, щоби було чисто і незахаращено, адже ми маємо на цей терен певні і вельми продуктивні плани. Після того як все буде прибрано, а електорат втопиться в Канівському водосховищі, ми заселемо цей край німцями. Не лишайте цим добрим людям свої купи калу, та купи ментального сміття у вигляді архітектури, та промислових виробів. І за це, ви, замість того щоби горіти в пеклі за цивілізаційну профнепридатність, матимете шанс народитися в Уганді, або Танзанії, де вам, власне і місце. Термін виконання небесного ультиматуму – з шостої ранку і до обіду.” Щасти!

І янгол зник, залишивши мене на балконі самого, в труханах сімейного типу, капцях, і з недопалком в зубах. Ось я, власне, і передаю Недайбоже послання вкраїнцям єдиним доступним мені способом – за допомогою інтернету та недолугої кириличної абетки.

А може і наснилося, куй його зна. Втім, подиву не викликає, все до того йде.
https://www.facebook.com/ivan.semesyuk/posts/579483518768886?comment_id=5753182&offset=0&total_comments=20¬if_t=feed_comment_reply
Tags: Нова Україна, без тэга
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments