Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

На концерті Віктора Павліка Мік Джаггер побив Юрія Лозу

Жахливі події відбуваються у Трускавці. А хунта мовчить! Приховує!!

Неприємний інцидент стався під час концерту Віктора Павліка в Трускавці. На п’ятій годині концерту, а саме після четвертого антракту, в VIP-ложі сталася бійка. Пізніше з’ясувалося, що конфлікт виник між вокалістом рок-групи The Rolling Stones Міком Джаггером і російським співаком та критиком Юрієм Лозою, повідомляє тижневик «Нафтуся».

Під час бійки Мік Джаггер бив свого опонента ногами, стільцем і пляшкою, а Юрій Лоза в основному відбивався своєю гітарою, з якою він прийшов на концерт, і відповідав образами і критикою на адресу творчості Rolling Stones. Охорона спробувала розняти забіяк, але Віктор Павлік, побачивши перевагу Джаггера, попросив їх трохи почекати.

За словами очевидців, в побитті також брали участь Кіт Річардс, Пол Маккартні і родичі Юрія Гагаріна, які так само перебували на концерті у VIP-ложі.

Пізніше Мік Джаггер пояснив журналістам, з чого все почалося:

«Цей неприємний хлопець стояв позаду мене весь вечір і постійно наспівував якусь пісню про пліт, – повідомив в інтерв’ю Мік Джаггер. – Але терпець увірвався, коли в той час, як я разом з усім залом підспівував мою улюблену пісню «Шикидим», цей чолов’яга став грати свою пісню ще й на гітарі».

Після інциденту журналісти спробували взяти інтерв’ю у Юрія Лози, але він лише розкритикував своє побиття. «Хто так б’є?» – обурювався російський співак в кареті швидкої допомоги.(с)
Tags: злоумышление и коварство Запада, юмор-шмумор
Subscribe

Posts from This Journal “юмор-шмумор” Tag

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments