Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Проняло до слез...Зворушливе прощання зі смертельно хворим фанатом.

Оригинал взят у columbus2 в Проняло до слез...Зворушливе прощання зі смертельно хворим фанатом.

Больно до слез, но вызывает уважение отношение к последней просьбе смертельно больного человека, как со стороны других болельщиков, так и команды. Респект и уважуха!

Вот это команда! Вот это "кузьмичи"!Руї Марк, вболівальник Фейєнорда, якому жити залишилося декілька днів, попрощався зі своєю улюбленою командою...Футболісти "Фейєнорда" на одній з недавніх тренувань попрощалися зі смертельно хворим уболівальником свого клубу. Фанату залишалося жити не так довго, його останнім бажанням було ще раз побачити улюблену команду. Друзі принесли Руї на стадіон на ношах, де проходило тренування.Вболівальники "Фейєнорда" підготували для свого товариша перфоманс. На трибуні був великий банер з його зображенням, а також багато піротехніки. В кінці тренування Руї Марк зібрався з силами і зумів самостійно підійти до трибуни і всім подякувати. Крім того, вболівальника особисто привітав кожен футболіст "Фейєнорда".

За три дні Руї Марка не стало....

Пруф: http://blog.isport.ua/WILDWEST/football/68000.html
Tags: человек - звучит гордо
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments