Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Вільнюс, День Свободи.Цього дня Литва відзначає День Свободи - річницю з кривавих днів 1991 року, коли підрозділ 7-ї пдд захопив телевежу у Вільнюсі. Цього дня, 14 січня 2017 року, литовці під час концерту зібрали більше ста десяти тисяч євро на підтримку наших Збройних Сил...

ACIU LIETUVA!!!

Ласкаво просимо до групи підтримки України BLUE/YELLOW. Мета цієї інтернет-сторінки- ознайомити читачів, які перебувають не лише в Литві і Україні, але й у інших країнах, зі своєю діяльністю і планами.
BLUE/YELLOW – це громадський рух, народжений у просторах інтернету, який об‘єднує коло однодумців, розпорошених по всьому світу.
У наших лавах безкоштовно працюють люди з Литви, України, Швеції, Німеччини, Америки, Канади, Польщі та інших країн.
Усіх учасників групи BLUE/YELLOW єднає спільна мета- конкретна допомога українській армїї, яка борется проти підступної агресії сусідньої країни.
Однієї лише моральної допомоги українцям наразі недостатньо. Чи вдасться їм зберегти свою державність і незалежність залежить також і від нас усіх.
Не таємниця, що українські вояки є не повністю забезпечені необхідними речами. Їм бракує не лише балістичних касок, захисних жилетів але й якісного взуття, військового одягу, термобілизни, спальних мішків, наметів, засобів гігієни, навіть продуктів харчування.
Тут Ви зможете дізнатися про потреби української армії, а також про способи, як саме можете їм допомогти.
Тут ми публікуємо список необхідних речей, звіти нашої діяльності, інформацію про благодійні проекти і культурні заходи на підтримку України.
Звіти подаються у формі фоторепортажів з України, де можна побачити конкретні військові підрозділи і громадські організації, що отримали Вашу допомогу.
Будьмо небайдужими, бо від нашої ініціативи залежить майбутнє України. Чужого болю не буває там, де гинуть люди.
Допоможемо разом українцям досягти поставленої мети- Єдина, Вільна, Європейська Україна! Бо Україна – і наш дім!
www.blue-yellow.lt/pid_111088/
Tags: нова україна, человек - звучит гордо
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments