Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

100-річчю «революції» присвячується

Напередодні 100-річного ювілею "великого жовтня" пропоную кілька історичних паралелей. Як то кажуть: той, хто має вуха - почує, той, хто має мозок - зрозуміє.

Отже, Російська імперія. Осінь 1917 року. Країна більш ніж 3 роки у війні. Фронт завмер і не рухається. Злі солдати-окопники, яких засипано листівками про злочинну владу, що не хоче перемоги. Про буржуїв, які наживаються на війні: постачанні зброї, хліба та тушонки тощо.

Царя давно немає, але країною ходять вперті чутки, що винна прогнила царська влада, там засіла група німецьких шпигунів-генералів, яка згуртувалася навколо німкені-імператриці, видає германському генштабу плани війни та клала російських солдатиків у котлах. Що армія генерала Самсонова загинула у серпні 2014...  вибачаюсь, 1914 року в котлі під Танненбергом, бо її "здали" генерали-зрадники, що засіли у Генштабі та штабі Південно-Західного фронту. Що улюбленець царя - генерал Ренненкампф працював на німецьку розвідку.

Восени 1917 року царя немає. Є Тимчасовий уряд. Але газети пишуть, що в уряді сидять бари... вибачаюсь - буржуї, які залишилися від царської влади - оліга... вибачаюсь - купець Гучков (насправді він відійшов від бізнесу, передавши його в руки родичів); банкір, власник шоколад... перепрошую - цукрових заводів Терещенко і цілий князь Львов. Що Керенський нічим не кращий за Миколу ІІ.

Активну агітацію проти Тимчасового уряду веде коаліція більшовиків, есерів та анархістів, які рвуться до влади. У квітні 1917 року їх спеціальним потягом доправили в Росію з Німеччини, спорядивши більш ніж 10 мільйонами марок золотом на пропаганду. Частину коштів більшовиками влітку 1917 року витрачено на "доброба..." - перепрошую, загони бойовиків, офіційно - для охорони вождів та мирних демонстарцій.

Станом на осінь 1917 року преса більшовиків, есерів та анархістів систематично вкидала (переважно у столиці) заклики до повалення діючої влади як злочинної та зрадницької, обіцяючи створення нового уряду за результатами рішень Установчих зборів, що мали зібратися після дострокових виборів.

Головне гасло більшовиків та анархістів - "грабуй награбоване", "фабрики - робітникам" та "знищення бари... вибачаюсь - буржуазії як класу".

РЕЗУЛЬТАТИ. Щойно в результаті державного перевороту коаліція більшовиків-есерів-анархістів здобула владу - Установчі збори було розігнані і в країні оголошено "диктатуру пролетаріату".
Від імені пролетаріїїв керували дворяни Ленін, Дзержинський, Коллонтай, Теодорович, Оппоков-Ломов, Луначарський, Антонов-Овсєєнко...

Плюс кілька безграмотних "пролетарів" типу Дибенка.
До коаліції з більшовиками після тривалих переговорів увішло 7 есерів. Котрих потім (як і анархістів) швиденько усунено.

Перше, що зробили борці з бари... вибачаюсь - з буржуазією та царизмом. Лєнін привласнив собі 3 автівки з гаража імператора. Сталін виписав дорогущу "тачку" з США. Калінін презентував дружині соболину шубу імператриці. "Валькірія Революції" - Раїса Рейснер обвішалася діамантами, сапфірами та соболями, віджала собі палац і цинічно заявила: "... ми будуємо нову державу, ми потрібні, наша діяльність - творча, а тому було б лицемірством відмовляти собі у тому, що завжди дістається людям, які знаходяться при владі".

Пізніше уже за одноосібної влади, перестрілявши есерів та анархістів, більшовики відкрито пішли за рецептом Рейснер. Жити в царських покоях Кремля. Ленін "віджав" найшикарніший маєток Савви Морозова - Горкі. "Залізний Фелікс" - один з найбагатших палаців, оздоблений напівкоштовним камінням та італіським мармуром, що належав бари... підприємцю Стахєєву. А в Криму відпочивав на персональній дачі - в палаці Юсупових. Офіційно то була дача ВЧК № 4 для співробітників ЧК, але реально належала вона лише одному чекістові...

Про життя та смерть Дзержинського можете прочитати у книзі, яку писав до 100-річчя "великого жовтня" - "Картонні герої", умови придбання - за посиланням. Ну, дуже цікаве чтиво, запевняю вас. Тут скажу лише, що всі без виключення "борцуни" ні в чому собі не відмовляли.

А пролератіат? А на пролетаріат чекали рабська праця на заводах, концтабори, безкінечні війни, колгоспи за трудодні, комуналки і "хрущовка" як мрія усього життя.
І ось, 100 років після "великого жовтня" ми знову чуємо гучні гасла "відняти і поділити". Російський історик ХІХ ст. Ключевський якось сказав: "Історія нічому не вчить. Вона лиш карає за незнання уроків".

Повсталий проти "влади олігархів" "народ Донбасу" вона уже покарала. Зараз хтось у Львові, Житомирі, Одесі, Вінниці, Києві знову піднімається на боротьбу:
"Это есть наш последний и решительный бой...
Кто был ничем, тот станет всем..."

Тільки от біда в тому, що палаців, соболиних шуб і крутих машин мало, а бажаючих "отнять и поделить" - багато.
І на виході - лише одна перспектива: концтабори ГУЛАГу та колгоспи. Це називається "історична закономірність".
www.facebook.com/urtab/posts/1467049133402481
Tags: бояны, война, историческое
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments