Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

100-річчю «революції» присвячується

Напередодні 100-річного ювілею "великого жовтня" пропоную кілька історичних паралелей. Як то кажуть: той, хто має вуха - почує, той, хто має мозок - зрозуміє.

Отже, Російська імперія. Осінь 1917 року. Країна більш ніж 3 роки у війні. Фронт завмер і не рухається. Злі солдати-окопники, яких засипано листівками про злочинну владу, що не хоче перемоги. Про буржуїв, які наживаються на війні: постачанні зброї, хліба та тушонки тощо.

Царя давно немає, але країною ходять вперті чутки, що винна прогнила царська влада, там засіла група німецьких шпигунів-генералів, яка згуртувалася навколо німкені-імператриці, видає германському генштабу плани війни та клала російських солдатиків у котлах. Що армія генерала Самсонова загинула у серпні 2014...  вибачаюсь, 1914 року в котлі під Танненбергом, бо її "здали" генерали-зрадники, що засіли у Генштабі та штабі Південно-Західного фронту. Що улюбленець царя - генерал Ренненкампф працював на німецьку розвідку.

Восени 1917 року царя немає. Є Тимчасовий уряд. Але газети пишуть, що в уряді сидять бари... вибачаюсь - буржуї, які залишилися від царської влади - оліга... вибачаюсь - купець Гучков (насправді він відійшов від бізнесу, передавши його в руки родичів); банкір, власник шоколад... перепрошую - цукрових заводів Терещенко і цілий князь Львов. Що Керенський нічим не кращий за Миколу ІІ.

Активну агітацію проти Тимчасового уряду веде коаліція більшовиків, есерів та анархістів, які рвуться до влади. У квітні 1917 року їх спеціальним потягом доправили в Росію з Німеччини, спорядивши більш ніж 10 мільйонами марок золотом на пропаганду. Частину коштів більшовиками влітку 1917 року витрачено на "доброба..." - перепрошую, загони бойовиків, офіційно - для охорони вождів та мирних демонстарцій.

Станом на осінь 1917 року преса більшовиків, есерів та анархістів систематично вкидала (переважно у столиці) заклики до повалення діючої влади як злочинної та зрадницької, обіцяючи створення нового уряду за результатами рішень Установчих зборів, що мали зібратися після дострокових виборів.

Головне гасло більшовиків та анархістів - "грабуй награбоване", "фабрики - робітникам" та "знищення бари... вибачаюсь - буржуазії як класу".

РЕЗУЛЬТАТИ.Collapse )
Tags: бояны, война, историческое
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments