Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Закон об отъёме территорий

Законопроект прописано під українські реалії, як їх бачать з Москви. Так, у пояснювальній записці до законопроекту читаємо: "Пропонований проект «Про внесення змін до Федерального
конституційного закону «Щодо порядку прийняття до Російськї Федерації й утворення в її складі нового суб'екта Російської Федерації» зумовлений подіями, що відбуваються на Україні".

Одне з положень документу зазначає, що для перетворення частини іноземної території на частину РФ не є обов'язковим навіть референдум - достатньо всього лиш звернення її органів влади.

Юридичною базою для перетворення відповідної території на суб'єкт федерації може бути не лише відповідна міжнародна угода, але й конституція РФ.

В пояснювальній записці, крім всього іншого, сказано, що РФ, будучи одним з гарантів безпеки для України, зобов'язана "вжити заходів для підтримки народу України, які підштовхнули би владу до наведення належного порядку". При цьому фактично піддано сумніву нинішні кордони України. На думку російських законотворців, оскільки деякі частини її території "відносно недавно було відокремлено від Росії", то з огляду "на їх передачу іншій державі на даний час переважаюче юридичне значення має саме волевиявлення відповідного населення".

В якості обгрунтування законопроекту представлено Статут ООН, що спирається на принцип "самовизначення народів". Причому цей принцип тлумачиться як право самовизначення не лише народу цілої держави, а навіть її окремого анклаву чи регіону (конкретно - Криму). Чи може бути таке тлумачення застосовано до народів Туви, Якутії, Татарстану, Північного Кавказу, в документі не вказано. Однак Росія в такий спосіб може створити вкрай небезпечний прецедент не лише для себе, але й для цілого світу.

З повним текстом документа можна ознайомитись тут
Tags: Духъ Русскій, Нова Україна, киселятина, крымский узел, мразь опасная, по-дэбители, что-то идет не так
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo bell_mess март 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments