Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Оскал империи. Все под контролем.

03.03.2014
Найбільшу в Криму незалежну ТРК «Чорноморську» відключили сьогодні від ефіру. Про це Радіо Свобода повідомила головний редактор телерадіокомпанії Олександра Квітко.

За її словами, припинене мовлення на всій території Кримського півострова.
Квітко розповіла, що представники республіканського телерадіопередавального центру пояснили це тим, що їх змусили це зробити силою. Водночас вони не уточнили, хто саме.

Згодом представники республіканського телерадіопередавального центру повідомили, що отримали інформацію про загрозу життю журналістам ТРК «Чорноморська» і, щоб уникнути цього, вирішили самостійно відімкнути цю телекомпанію.

ТРК «Чорноморська» – одна з найбільших в Україні регіональних приватних телекомпаній, одна з двох у Криму, що веде мовлення на весь півострів. Після її відключення в ефірі півострова залишається лише державна телерадіокомпанія «Крим», яка перебуває під контролем «уряду Сергія Аксьонова».
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25283527.html
Tags: Духъ Русскій, крымский узел
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments