Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

 • Mood:

Украина, двадцать первый век. Контрапункты

За місяць до смерті водій Костусєва заповідав йому Mercedes-BenzЗа місяць до смерті водій Костусєва заповідав йому Mercedes-Benz

У права спадщини мер вступив у січні 2012 року, тому задекларувати цей дохід він повинен буде тільки зараз. далі


Алексей Алексеевич Костусев - государственный и общественный деятель, народный депутат Украины трех созывов, доктор экономических наук, заслуженный экономист Украины.
Родился 29 июня 1954 года в городе Невельск на острове Сахалин в семье морского офицера-пограничника. Воспитан в традициях защиты Родины. Его предки бились с Наполеоном на Бородинском поле, обороняли легендарную Шипку, под командованием генерала Скобелева покоряли Туркистан, сражались под Мукденом.
Детство и юность Алексея Костусева прошли в Одессе. ..

Деятельность Алексея Костусева неоднократно высоко оценивалась руководством страны и церковью. Он является полным кавалером ордена "За заслуги" и полным кавалером ордена святого Равноапостольного князя Владимира. Также Алексей Костусев удостоен орденов Рождества Христова I степени и святого благоверного князя Ярослава Мудрого.

http://www.odessa.ua/ru/mayor/
Дончанин взял в заложницы работницу кредитного союза из-за обмана и больного сына
14 марта 2013 | 19:10


Пішов на злочин заради дитини. Кілька днів тому ми розповідали про те, як чоловік, вимагаючи позику, захопив у заручники співробітницю кредитної спілки в Донецьку. Зясувалося, що нападник - єдиний годувальник сім'ї і гроші потрібні були на лікування хворого сина. Чоловік стверджує, що насправді у цій історії постраждалий - він сам, нібито кредитна спілка ошукала його. Ірина Ісаченко з'ясовувала подробиці.

Ось у цьому крихітному будиночку на околиці Макіївки живе нині затриманий за напад на співробітницю кредитної спілки Андрій Кулагін з дружиною та сином.

У дев'ятирічного Руслана затримка з розвитком мовлення. Саме на лікування цієї вади дитини родині терміново були потрібні гроші.

Тетяна Суботіна, дружина підозрюваного:

- Я отдала 500 гривен за МРТ, 350 за шапочку, 15 гривен за анализ крови из пальца. Таблетки ребенку очень дорогие, я не знаю, что мне делать теперь, мы у людей стали деньги занимать!

Зарплата годувальника - трохи більше мінімальної. Тож на лікування подружжя вирішило взяти позику. Рекламу кредитної спілки побачили в газеті. Щоб отримати гроші, Андрієві довелося платити внесок у 3 з половиною тисячі гривень. Їх позичав у знайомого. Проте обіцяний кредит у 50 тисяч не отримав і через місяць. Тож пішов вибивати його із ножем.
...
Денис Натеса, прокурор прокуратури Ворошилівського району Донецька:

- На волі Андрій Калугін може скритися від суду та слідства, крім того він може продовжиті злочинну діяльність, тому що ми бачимо, оскільки мета, якої він керувався при скоєнні злочину - не досягнута.Спасибо честным, но неподкупным...
Tags: кыно, пакращення, пасилення
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments