Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Власник СКМ Рінат Ахметов заявляє, що не збирається продавати свій бізнес Росії.

Про це він сказав у коментарі "Лівому берегу".

"Я не продаю бізнес і не збираюся залишати країну. Сьогодні я перебуваю в Донбассене продаю бізнес" , - підкреслив Ахметов.

"Моя позиція незмінна: наша країна повинна бути єдина. І я буду робити все, що в моїх силах, щоб Донбас і Україна були разом. Вірячи в Донбас, вірячи в Україну, я зараз інвестую і буду продовжувати інвестувати в свою країну" , - додав він.

Водночас за інформацією високопоставлених політиків, яку вони озвучили INSIDER, Росія ще влітку цього року запропонувала Ахметову купити його "​​Метінвест" . Російська сторона знову вийшла на Ахметова вже в розпал революції на Майдані , коли у бізнесмена з'явилися проблеми з перекредитуванням, обіцяючи погасити його борги у сумі 8 мільярдів доларів.


www.theinsider.ua/business/5360a329ea217

Дурак ты, дурак, Ринат Леонидович. Теперь никто твой бизнес в Донецке не купит, его просто отберут. Тупо, по-пацански. Вместе с любимой игрушкой ФК "Шахтер" и самым крутым стадионом в Восточной Европе.

Кстати говоря, функционеры ПР, которые являются хозяевами крупных предприятий региона, например, владелец "Норда" Ландик, лихорадочно пытаются что-то противопоставить волне "антифашизма" и "освобождения от бендеровщины", поднятой ими самими и спонсируемой бывшим боссом...
Tags: ВОЙНА, финансы, человек как диагноз, что-то идет не так
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments