Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Это просто +++5!!! )))))

Оригинал взят у nazlo_vsemu в Это просто +++5!!! )))))
В житті розмовляю російською, але цей пост маю викласти рідною мовою, бо він про те почуття, коли відчуваєш себе невід'ємною частиною всього цивілізованого світу, коли груди сповнює гордість за свою велику Батьківщину, та велика шана героям, які вклали свої життя на алтар свободи та незалежності.Отож, до змісту. Два дні тому довелося провести кілька годин в аеропорту міста Дубаї (Об'єднані арабські Емірати). Величезна транзитна зона, де можна побачити людей будь-якого коліру шкіри та національності, але, на перший погляд, жодного росіянина чи навіть слов'янина. Однак, рАссейський дух таки дав про себе знати. В магазині безмитної торгівлі DUTY FREE в черзі до каси попереду мене стояла дуже колоритна пара: він - здоровезний чолов'яга в кольорових шортах та футболці з написом Я ___ РОССИЯ (шо воно ___ не знаю бо було затерте), неголений та з таким перегаром, що навіть запах парфумів заглушав, вона - теж не мала, в величезних шортах та майці, які розмірів на два меньше ніж їй потрібно, але з написом GUSSI (такий собі китайський GUCCI), зачіска в стилі "гніздо курки на світанку", та запах парфуму, який нагадував викид з хімічного комбінату та заглушав перегар чоловіка. В корзині - з десяток пляшок віскі та якогось іншого алкоголю. Загалом - рАссея Атдихает. Касир - ввічливий молодий араб - просить його викласти з корзини товар та показати посадковий талон, звісно, англійською мовою. На що Я___РОССИЯ відповідає (російською) - "ти шо па русски не можеш?" Я починаю тихо присідати. Араб також трохи не розуміє що коїться. РАССИЯ виймає з шортів гаманець, достає з нього та жбурляє перед касиром картку, як я помітив видану банком РОСІЯ, та знов звертається до касира - "я плачу, работай". Далі, як кажуть, картина м'ясом по майонезу - касир обережно бере картку, кілька секунд дивиться на неї - та ЖБУРЛЯЄ іі назад РОСИИ зі словами - "NO RUSSIAN CARD ACCEPTED" - тобто не приймають вони російські картки до сплати. На волання пари "шо?, как? праизвол!" з'являються полісмени, які дуже швидко пояснюють, що, як і чому відбувається. Далі - акт вистави другий, патріотичний. Викладаю на касу блок цигарок, передаю касиру посадковий талон та картку Приват-Банку. Касир приймає картку, питає, в якій валюті я бажаю заплатити - в доларах чи "українській валюті" (картка мультивалютна). Дивлюся на спантеличеного РАССИЮ, який досі стоїть поруч з полісменами, і голосно кажу "sure, I will pay Ukrainian money". Кілька секунд, я підписую чек, та касир передає мені картку та товар в пакеті зі звичайною фразою "thank you, have a good flight". Выдповідаю "thank you" та чую НА ЛОМАНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ - "СЛАВА УКРАЇНІ!!!". "ГЕРОЯМ СЛАВА!" - карбую у відповідь, та відходжу від каси. За спиною чую дзвін да гомін, обертаюся - РОССИЯ стоїть з вилупленими. Дивлюся в його вкрай розгублені очі та ще раз "добиваю" його - "СЛАВА НАЦІЇ! - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!". До воріт посадки йшов як по Майдану.СЛАВА УКРАЇНІ!

В житті розмовляю російською, але цей пост маю викласти рідною мовою, бо він про те почуття, коли відчуваєш себе невід'ємною частиною всього цивілізованого світу, коли груди сповнює гордість за свою велику Батьківщину, та велика шана героям, які вклали свої життя на алтар свободи та незалежності.

Отож, до змісту.

Два дні тому довелося провести кілька годин в аеропорту міста Дубаї (Об'єднані арабські Емірати). Величезна транзитна зона, де можна побачити людей будь-якого коліру шкіри та національності, але, на перший погляд, жодного росіянина чи навіть слов'янина. Однак, рАссейський дух таки дав про себе знати. В магазині безмитної торгівлі DUTY FREE в черзі до каси попереду мене стояла дуже колоритна пара: він - здоровезний чолов'яга в кольорових шортах та футболці з написом Я ___ РОССИЯ (шо воно ___ не знаю бо було затерте), неголений та з таким перегаром, що навіть запах парфумів заглушав, вона - теж не мала, в величезних шортах та майці, які розмірів на два меньше ніж їй потрібно, але з написом GUSSI (такий собі китайський GUCCI), зачіска в стилі "гніздо курки на світанку", та запах парфуму, який нагадував викид з хімічного комбінату та заглушав перегар чоловіка. В корзині - з десяток пляшок віскі та якогось іншого алкоголю. Загалом - рАссея Атдихает.

Касир - ввічливий молодий араб - просить його викласти з корзини товар та показати посадковий талон, звісно, англійською мовою. На що Я___РОССИЯ відповідає (російською) - "ти шо па русски не можеш?" Я починаю тихо присідати. Араб також трохи не розуміє що коїться. РАССИЯ виймає з шортів гаманець, достає з нього та жбурляє перед касиром картку, як я помітив видану банком РОСІЯ, та знов звертається до касира - "я плачу, работай".

Далі, як кажуть, картина м'ясом по майонезу - касир обережно бере картку, кілька секунд дивиться на неї - та ЖБУРЛЯЄ іі назад РОСИИ зі словами - "NO RUSSIAN CARD ACCEPTED" - тобто не приймають вони російські картки до сплати. На волання пари "шо?, как? праизвол!" з'являються полісмени, які дуже швидко пояснюють, що, як і чому відбувається.

Далі - акт вистави другий, патріотичний. Викладаю на касу блок цигарок, передаю касиру посадковий талон та картку Приват-Банку. Касир приймає картку, питає, в якій валюті я бажаю заплатити - в доларах чи "українській валюті" (картка мультивалютна). Дивлюся на спантеличеного РАССИЮ, який досі стоїть поруч з полісменами, і голосно кажу "sure, I will pay Ukrainian money".

Кілька секунд, я підписую чек, та касир передає мені картку та товар в пакеті зі звичайною фразою "thank you, have a good flight". Выдповідаю "thank you" та чую НА ЛОМАНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ - "СЛАВА УКРАЇНІ!!!". "ГЕРОЯМ СЛАВА!" - карбую у відповідь, та відходжу від каси.

За спиною чую дзвін да гомін, обертаюся - РОССИЯ стоїть з вилупленими. Дивлюся в його вкрай розгублені очі та ще раз "добиваю" його - "СЛАВА НАЦІЇ! - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!". До воріт посадки йшов як по Майдану.

СЛАВА УКРАЇНІ!
В жизни говорю по-русски , но этот пост должен выложить на родном языке , потому что он о том, когда чувствуешь себя неотъемлемой частью всего цивилизованного мира , когда грудь наполняет гордость за свою великую Родину , и великий почет героям , положившим свои жизни на алтарь свободы и независимости.

Итак , к содержанию .

Два дня назад пришлось провести несколько часов в аэропорту города Дубаи (Объединенные арабские Эмираты) . Огромная транзитная зона , где можно увидеть людей любого цвета кожи и национальности , но , на первый взгляд , ни одного русского или даже славянина . Однако , рАссейський дух все же дал о себе знать. В магазине беспошлинной торговли DUTY FREE в очереди в кассу впереди меня стояла очень колоритная пара : он - здоровенный мужчина в цветных шортах и футболке с надписью Я ___ РОССИЯ ( шо оно ___ не знаю потому что было затерто ) , небритый и с таким перегаром , что даже запах духов заглушал , она - тоже не дюймовочка , в огромных шортах и майке , которые размеров на два меньше чем ей нужно , но с надписью GUSSI ( некий китайский GUCCI ) , прическа в стиле " гнездо курицы на рассвете " и запах парфюма , который напоминал выброс из химического комбината и заглушал перегар мужчины . В корзине - с десяток бутылок виски и какого-то другого алкоголя . В общем - Рассея Атдыхаит .

Кассир - вежливый молодой араб - просит его выложить из корзины товар и показать посадочный талон , конечно , на английском языке. На что Я___РОССИЯ отвечает ( на русском ) - " ты что па русски не можешь? " Я начинаю тихо приседать. Араб также немного не понимает что происходит. Рассия вынимает из шорт кошелек , достает из него и бросает перед кассиром карточку , как я заметил выданную банком РОССИЯ , и вновь обращается к кассиру - " я плачу , работай " .

Дальше, как говорится , картина мясом по майонезу - кассир осторожно берет карточку , несколько секунд смотрит на нее - и бросают ее назад Росии со словами - " NO RUSSIAN CARD ACCEPTED " - то есть не принимают они российские карты к оплате. На крик пары " что? , Как? Праизвол ! " появляются полицейские , которые очень быстро объясняют , что , как и почему происходит .

Далее - акт представления второй , патриотический . Выкладываю на кассу блок сигарет , передаю кассиру посадочный талон и карточку Приват- Банка. Кассир принимает карточку , спрашивает , в какой валюте я хочу заплатить - в долларах или " украинской валюте" ( карточка мультивалютная ) . Смотрю на озадаченного Рассия , который до сих пор стоит рядом с полицейскими , и громко говорю " sure , I will pay Ukrainian money " .

Несколько секунд , я подписываю чек , и кассир передает мне карточку и товар в пакете с обычной фразой " thank you , have a good flight " . Отвечаю " thank you " и слышу НА ломаном УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ - " СЛАВА УКРАИНЕ ! " . "Героям слава! " - чеканю в ответ , и отхожу от кассы.

За спиной слышу звон да шум , оборачиваюсь - РОССИЯ стоит с выпученными буркалами. Смотрю в его крайне растерянные глаза и еще раз " добиваю " его - " СЛАВА НАЦИИ , - смерть врагам ! " . К воротам посадки шел как по Майдану .

СЛАВА УКРАИНЕ !
Tags: Духъ Русскій, Нова Україна, в мире жывотных, человек - звучит гордо
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments