Eвceй Бeльмecoв (bell_mess) wrote,
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess

Цікавий факт

Оригинал взят у semesyuk в Цікавий факт
"Україна програє інформаційну війну (як завжди)" - ця фраза перетворилася на інформаційний мем. Між тим, все абсолютно навпаки.

Приклад - біля кожної станції метро щоранку якісь зомбі роздають громадянам безкоштовний московитський висер - газєту "Вєсті". Контент цього видання відомий. Всі, а це сотні тисяч киян, щодня пірнають у світ гарно налаштованої ворожої пропаганди. Щодня. І шо? Ніхуя не робе. Вопше. Ну почитав. Ну ок.

Або оці кацапські їбаністичні серіали про мусорів та фсбешників на заданії. Кілометри плівки, стоси сценаріїв. Всі дивляться. І шо? До пизди. Я вам так скажу - московитська пропаганда демонізується самими московитами. Насправді вона неймовірно незграбна.

Ми тут з товаришем порахували, і зрозуміли - ватників, насправді, набагато меньше ніж нас з вами, шановні. Самі ж розумієте - якби їхня кількість була співставною з кількістю притомних громадян, то в Києві зараз йшли б вуличні бої. В рамках громадянської, внутрішньої війни. Навіть в царстві Ватного Сатани (Ватанаїла) - Донбасі, без московитського десанту не вдалося підняти дійсно масове збурення. Все одно там дохуя наших, і це при тому, що їхні мізки щомиті поливаються калом з усіх можливих медіа-гноярок.

А не працює ця пропаганда через те, що ми елементарно інший народ. З нами треба інакше працювати - делікатніше. Більше такту - і ми в пастці.
Але ж вони не вірять, що ми інший народ. Тому грубо, топорно пропагують. А воно не робе. А до них не доходе. Коло замикається. Систему клинить.

Зрозуміти це легко. Істероїдний тип особистості не здатен працювати з делікатними тонкими речами. Він тулиться, щось там вошкається, а потім все троще - бо здають нерви.
Це такий метод комунікації зі світом. Він називається - "сороковнік-развєдьоночка". Геополітичний клімакс ускладнений відсутністю вищої освіти та мозку.

Крім того, вийшла гендерна несподіванка. Україна довго маскувалася під жінку - планомірно проштовхувався образ - чорнява україночка у віночку, як протилежність білявому кацапику в косовороточці. З відповідним статевим натяком на те, хто тут кого їбе. Але простирадло омани зірвано. Стара алкоголічка з пунцовим їбальником в кокошніку заїбала весь парадняк, а найбільше вона заїбала вайлуватого чоловічка, який терпів-терпів, терпів-терпів,... і переїбав цеглиною по красівой хохломє.

- Как! Нєльзя же паднімать руку на женщіну! Даже єслі она нє права!
- Та пішла ти нахуй, стара жаба. Цибай у вікно, сука.
- Так тут же сєдьмой етаж!
- Точно. Пиздуй на дев'ятий.

Tags: Духъ Русскій, Нова Україна, киселятина, юмор-шмумор
Subscribe

promo bell_mess march 27, 2014 15:29 89
Buy for 100 tokens
Ну вот паззл и сложился... ПРЕАМБУЛА 19 марта 23:13 Генерал-майор ФСБ РФ в отставке Евгений Лобачев рассказал Pravda. Ru, как и когда Россия сможет вступиться за народного губернатора Донбасса Губарева — Удастся ли вытащить, спасти "народного губернатора" Донбасса Павла…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments